Naprawy powypadkowe

Serwis blacharsko-lakierniczy

Specjalizujemy się również w kompleksowych naprawach blacharsko – lakierniczych wszelkich pojazdów ciężarowych.  W naszym serwisie oferujemy naprawy wszystkich rodzajów naczep marki Schmitz Cargobull jak i innych producentów. Jesteśmy liderem na rynku w specjalistycznych naprawach zabudów kontenerowych typu chłodnie, izotermy itp. Nasz serwis przystosowany i wyposażony jest do wykonywania nie tylko pełnej diagnostyki pojazdów, ale też posiada odpowiednie zaplecze techniczne do świadczenia usług blacharsko-lakierniczych. Naprawy wykonujemy wg najnowocześniejszej technologii, co jest szczególnie ważne przy specyfice zabudów chłodniczych. Lakierowanie odbywa się w komorowej, bezpyłowej kabinie lakierniczej, przy użyciu najwyższej jakości lakierów i komponentów, przygotowywanych przez wykwalifikowanych pracowników, według receptur w specjalnych mieszalnikach. Wykonujemy także specjalistyczne usługi w zakresie prostowania ram.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  • Naprawy powypadkowe z bezgotówkowym rozliczeniem usługi
  • Kompleksowa pomoc dedykowanego doradcy w całym procesie likwidacji szkody
  • Szybkie naprawy drobnych uszkodzeń blacharskich i powłoki lakierniczej
  • Naprawy pojazdów przy zastosowaniu najnowszych technik blacharskich i lakierniczych z wykorzystaniem oryginalnych części i akcesoriów

Dzięki doświadczonym i odpowiednio przeszkolonym pracownikom, oraz zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, naprawa Państwa pojazdu będzie wykonana profesjonalnie, rzetelnie i terminowo.

W przypadku dłuższych napraw blacharsko-lakierniczych wypożyczamy środki transportu na czas naprawy.  

 

Przykłady napraw

   

   

   

 

Kontakt:

Mariusz
+48 605 33 44 16